MINIINFO O GALDÍCÍCH

GALDA FAMILY MINI-INFO 30.

Vložený obrázek 1
Milí modlitebníci, podporovatelé a fandové, moc se omlouvám, že jsem se dlouho neozýval, ale po událostech na začátku loňského roku jsem hledal energii vám znovu napsat. Díky za vaši neuvěřitelnou vytrvalost v duchovní i finanční podpoře.

1) Tento měsíc jsem nastoupil jako druhý pastor ve sboru AC ve Valašském Meziříčí. Dál budu sloužit v odboru mládeže AC a věnovat se mládeži na Valašsku, ale prioritou bude sbor.
2) Moc děkujeme za vaše modlitby za tátu Miriam, ale musíme vám se smutkem oznámit, že před dvěma týdny zemřel. Jsme vděční, že odešel smířený s Bohem.
3) Letos na jaře jsem vedl tří-víkendové školení pro vedoucí mládeží, kterého zúčastnilo 28 studentů, 4 koučové (včetně mě) a společně jsme procestovali Těšín, Prahu, Břeclav a Bratislavu. Kéž by se vztahy, která tak vznikly, mohly dál upevňovat.

ZDRAVOMĚR: ; Duben $=85% (pravidelné dary) + 0% (jednorázové)    English here

GALDA FAMILY MINI-INFO 29. (CZ/ENG)

Chci moc poděkovat všem, kdo se modlili za mého tátu, ale musím vám bohužel oznámit, že tatínek včera večer zemřel na zástavu srdce. Před smrtí se smířil s Bohem - díky Bohu, vaším modlitbám a rozhovorům s mým bráchou a švagrovou. ENGLISH UPDATE HERE...

ZDRAVOMĚR: ; Leden $=107% (pravidelné dary) +10% (jednorázové)

PS: Jelikož jsem vám poslední měsíc nepsal o své službě, tak aspoň posílám odkazy na fotky z první vsetínské AC mládeže - Worship Party a z mezinárodního setkání Nové Generace ve Švédsku.

2013 Časák odboru mládeže / Youth department Newsletter

Pro odbor mládeže AC jsem poskládal časopisek s novinkami o práci s mládeži. PDF formát si můžete stáhnout zde. I made a Newsletter for Youth Department of Apostolic Church about Youth work and news in this area. You can download PDF here, but only in Czech, sorry :-(

GALDA FAMILY MINI-INFO 28. (CZ/ENG)

Ahoj, tatinka včera operovali a odstranili krevní výron z mozku a vše bylo OK. Dnes začal znovu krvácet kvůli "řídké" krvi (špatně fungující ledviny), podstoupil další operaci a teď čekáme, jak to bude dál. / Hi, Dadd was yesterday operated and Doctors removed the bruising of the brain and everything was OK. Today started bleeding again due to "thin" the blood (poorly functioning kidneys) underwent further surgery and now waiting to see how it will go.

GALDA FAMILY MINI-INFO 27.

Díky moc za modlitby, můj taťka je při vědomí na JIPce a čeká na operaci. Modlete se prosím, aby se jeho organismus stabilizoval a operace proběhla hladce nebo aby krevní výron na mozku sám zmizel (což je nepravděpodobné ale pro Boha možné). Taky potřebujeme s mými bratry moudrost v rozhovorech s tátou.

Chci moc poděkovat Pánu Ježíši, modlitebníkům, sponzorům a fandům za Vaši pomoc uplynulý rok - viz 9 obrázků na http://www.galdici.cz/2012-rekapitulace-roku.html

ZDRAVOMĚR: ; Listopad $=93% (pravidelné dary) +10% (jednorázové) ENGLISH UPDATE HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 26.

Hezký nový rok, prosím o modlitby - před sedmi hodinami jsem mému tátovi volal záchranku. Má krevní sraženinu v mozku a jeho situace je vážná. Přál bych si, aby se plně smířil s Bohem a pokud možno byl uzdravený.

Nice new year, I ask for prayers - Seven hours ago I had to call an ambulance for my Dad. It has a blood clot in the brain and his situation is very serious. I wish for him to be fully reconciled with God and, if possible, be healed.

GALDA FAMILY MINI-INFO 25.

a) Poslední měsíc jsem se modlil a hledal 14 nových dárců a z Boží milosti už slíbilo podporu 11 nových lidí, což je zázrak.
b) Modlete se prosím: Dnes kázání na mládeži v Olomouci; 6.-9.11. vyučování a vedení diskusí pro studenty VOŠMT a pastory (Ezdráš); 9.-10.11. víkendovka "Zastav se" zaměřená na stišení před Bohem.
c) Přihazuji pěkné video ze slavností církve, kde jsem "loboval" za odbor mládeže -
http://youtu.be/gUNi8aBn3fM

ZDRAVOMĚR: ; Září $=70% (pravidelné dary) +3% (jednorázové) ENGLISH UPDATE HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 24.

a) Minulý pátek u nás doma proběhla první skupinka pro mladé ze Vsetínska a k mému příjemnému překvapení přišlo 12 lidí.
b) Tento školní rok se chci zaměřit na 4 oblasti a prosím o modlitby za ně: Rozvoj a podpora vedoucích mládeží v AC; Podpora misijních skupin Nové generace na střední Moravě; Vznik vsetínské mládeže; Rozjezd nedělky ve valmezském sboru
c) Vyhlášuju neoficiální soutěž o nejoblíbenější festival! Brodfest, Campfest, Kristfest, SAM, United? Hlasujte na na boční liště tohoto webu!
ZDRAVOMĚR: Chřipka

Srpen $=68% (pravidelní dárci) +25% (jednorázový dar od našeho sboru)

ENGLISH UPDATE HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 23.

A) Tobiášovi je skoro půl roku a já vám od jeho narození neposlal žádný Update - moc se omlouvám a zjednám nápravu ;-)

B) V červnu jsem odešel z KAM (plánovaně a z vlastní vůle) a začal pracovat pro odbor mládeže Apoštolské církve. Proto mám novou adresu: tom.galda(a)gmail.com nebo tom.galda(a)email.cz a nový účet: KB 39331851/0100; VS: 55 (účet AC ValMez), ale staré telefonní číslo +420 777 251 408

C) První projekt, na kterém jsem se v AC podílel, byl Kristfest, který se opravdu povedl: 225 účastníků, 11 obrácených, 50 přijalo povolání do služby, 26 uzdravených. Viz minutové video: Video Kristfest 2012 ENGLISH UPDATE HERE...

ZDRAVOMĚR: ; Srpen $=68% (pravidelní dárci) +25% (jednorázový dar od našeho sboru)

GALDA FAMILY MINI-INFO 22.

a) Internetové hlasování o jméno skončilo nerozhodně: Krištof (7), Tobiáš (7) a brněnská klika prosadila Vincenta (5), tak jsme se nakonec rozhodli pro Tobyho ;-)

b) Díky moc za modlitby, konečně jsme všichni zdraví, i mé mamce se daří líp.

c) Hlavní zpráva dne: Dnes dopoledne se narodil TOBIÁŠ Galda! Dítko i maminka jsou fit.

ZDRAVOMĚR: SmileSmileSmileSmileSmile Únor $=65% ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 21.

a) Zdravím a prosím o modlitby za naši rodinu - Miriam má termín porodu za 20 dnů, Štěpán se zotavuje po zápalu plic, Jonáš trpí nějakou vyrážkou, moje maminka se vrátila z nemocnice kvůli cukrovce a taťka Miri je už 1,5 roku v komatu.

b) Díky vytrvalým podporovatelům a velkému jednorázovému daru byly naše příjmy v lednu na 100%!

c) V pátek s Božou povedu společnou mládež a začátek modliteb 24/3 v Liberci. Viz fotka z lednové víkendovky tří EXIT Klubů z Liberce a Jablonce.

ZDRAVOMĚR: SmileFrownSmileFrownSmile; Leden $=100% ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 20.

a) Hezký nový rok! Jaké byly svátky? Naše rodina si Vánoce, Štěpánkův svátek i jeho narozeniny moc užila (navzdory nemocem). Dokonce jsme vyfasovali nové dítě (viz foto ze stříhání ;-)

b) V soutěži o jméno třetího synka těsně vede Tobiáš před Krištofem 5:4

c) Díky moc za vaše finanční dary (trvalé i jednorázové) - prosincový fundraising se vyšplhal na 92%, což je úžasné.  ZDRAVOMĚR SmileFrownFrownFrownSmile Prosinec $ = 92% ENGLISH HERE...

2011-12 Dopis z KAM

Podzimní EXIT Tour ve Zlíně, Nitře a Prešově

Nový pracovník ve Fusion

Velké setkání absolventů stáže

Konference pro muže / ženy

Alfa pro mládež

Průzkum religiozity

GALDA FAMILY MINI-INFO 19.

a) Hezké poledne, na konci roku se dělají finanční uzávěrky a tak ke zdravoměru přidám Financoměr. „$ = 63%“ znamená, že za uplynulý měsíc jsme od dárců i z projektu dostali 63% peněz na živobytí, nákladů na službu, daně, atd.

b) Pokud byste nás chtěli finančně podporovat, stačí si vybrat volnou/žlutou částku a zadat trvalý příkaz na účet: 2200100734/2010; VS: 7771322.

c) Na začátku března přibude do rodiny další chlap. Hlasujte, co se vám víc líbí: Tobiáš nebo Krištof nebo jiné jméno? ZDRAVOMĚR: SmileSmileFrownFrownFrown $ = 63% ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 18.

a) Hezký pátek! Díky, že jste se modlili za Kick off – do Ostravy a Kolína dorazilo celkem 130 lidí, DIZMAS byli výborní a připravuje se založení 7 nových EXIT klubů!

b) Modlete se prosím za naši rodinu – chřipková epidemie začala L

c) Svědectví z tréninků: „Jsem na internátě s jednou slečnou, která je nevěřící, ale teď už hledající. Minulý rok jsme měly hodně příležitostí si povídat o Bohu a jí to začalo zajímat. Když jsem byla na HOUBĚ a byla příležitost si vzít Bibli pro kamarádku, tak jsem jí využila a Bibli pak darovala. Kamarádka, když zjistila, že je to celá Bible, starý i nový zákon, tak se rozbrečela a říkala, že to pro ní hodně znamená a že si vždycky přála dostat svou vlastní Bibli. Od té doby si čte a někdy si čteme společně.“

ZDRAVOMĚR: FrownFrownFrownFrownWink ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 17.

a) Hezký den, na koncert ve Zlíně dorazilo přes 300 lidí, jak jste se modlili ;-)

b) Veliké povzbuzení z EXIT Tour v Nitře, kde se během týdne 103 studentů modlilo modlitbu spasení. Sláva Bohu!

c) Modlete se prosím za Kick Off tento víkend, aby do Kolína i Ostravy dorazilo 100 účastníků a ať Duch svatý nadchne křesťany pro evangelizaci a nekřesťané ať se přiblíží ke Kristu.

ZDRAVOMĚR: FrownSmileUndecidedSmileTongue out ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 16.

a) Zdravím a prosím, pokud víte o někom, kdo chce osobně evangelizovat a neví jak, přepošlete mu tento email s pozvánkou na „Kick Off Propojení“ (Setkání potencionálních i fungujících EXIT Klubů - video na Youtube), ať přijede i se svými nevěřícími kamarády!

b) Dnes jsem na zlínském EXIT Tour. Kéž by na zítřejší evangelizační koncert přišlo aspoň 300 studentů.

c) Mrkněte na fotky z mé cesty po USA (jsou tam i mé MP3 kázání) na www.galdici.cz

ZDRAVOMĚR: SmileSmileSmileSmileSmile ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 15.

a) Hezký den a díky za modlitby - Právě sedím na letišti v Mnichově a mířím domů z návštěvy USA

b) Povzbuzení z cest:

- I na druhé straně oceánu je mnoho přátel, kteří se modlí za ČR (i za mne).

- Konference pro muže v Illinois, kterou inicioval příjezd ExChange české skupiny a kde mě hluboce oslovilo následující prohlášení

- Setkání s přáteli z English Campu a s vedoucími mládežnické služby v Californii

- Melissa a Matt se v Coloradu opravdu vzali a na Čechy stále vzpomínají

- Rodiny, které krásně kombinují lásku ke Kristu, tvrdou práci v zaměstnání a nasazení pro rodinu i sbor

RESOLUTION + ENGLISH HERE! ZDRAVOMĚR: :-) :-( :-( :-( :-( Miri a kluci jsou stále nachlazení

2011-09 Dopis z KAM

Nejen v Čechách, ale ve všech 11 zemích Josiah Venture byly během prázdnin osloveny evangeliem tisíce mladých lidí a navázáno mnoho nových vztahů. Naším posláním je přece jít do světa a nenechat si dobrou zprávu o Ježíši jenom pro sebe. Modlete se s námi za Boží hnutí mezi mladými lidmi, které nachází svůj domov v církvi a proměňuje společnost.             Více zde...

GALDA FAMILY MINI-INFO 14.

a) Krásný den z US. V pondělí proběhla v San Diegu česká párty pro milovníky ValMezu. Je úžasné, jak moc jim Česko a studenti u nás stále leží na srdci.

b) Při mé cestě do Států se mi podařil husarský kousek - přijel jsem na letiště o den později. Cesta se mi tím citelně prodražila, tak se prosím pomodlete za můj bankovní účet a taky za můj mozek ;-)

c) Díky Bohu jsem měl možnost poprvé v historii mluvit s vedoucími mládeže v North Coast Church – Jeff, Martin, Chris. Modlete se prosím, ať ValMezské English Campy adoptují jako trvalou součást své středoškolské nebo vysokoškolské práce.

ZDRAVOMĚR: :-) :-( :-( :-( :-( :-( Miri a kluci jsou nachlazení ENGLISH HERE!

GALDA FAMILY MINI-INFO 13.

a) Drazí přátelé, díky, že jste se modlili za kemp - 9 studentů se během labyrintu rozhodlo hledat a následovat Boha !!!

b) Dnes odjíždíme na týdenní dovolenou na chatu u České Třebové. Hurááá!

c) Přihazuju 9 obrázků z mé cesty do Kyjeva.


ZDRAVOMĚR: :-) :-( :-) :-) :-)

Miri bývá zle v rámci těhotenství

FOTO + ENGLISH HERE!

 

GALDA FAMILY MINI-INFO 12.

a) Milí přátelé, vrátil jsem se z Ukrajiny a udělal tam kus práce díky Boží milosti a Vašim modlitbám. O víkendu pošlu pár fotek.

b) Radostná zpráva: „Bude nás pět!“ Pomodlete se prosím, ať těhotenství i porod proběhnou bez komplikací.

c) Píšu vám z English Campu naší mládeže. Vše klape a já poprvé nejsem vedoucí. Dnes večer nás čeká labyrint s možností udělat rozhodnutí pro Krista. Prosím o modlitby, aby co nejvíce ze 20 nekřesťanů se přiblížilo k Bohu.

ZDRAVOMĚR: JJJJJ Hurá!     ENGLISH HERE!

GALDA FAMILY MINI-INFO 11.

a) Milí přátelé, přes dva týdny jsem ležel v papírech kvůli ukončení projetu Visegrad – hejblo se to, ale ještě nejsem u konce L

b) Citát z mého dnešního kázání o pekle - Irenaeus: „Kdo se vyhýbá světlu, bude bydlet v temnotě.“

c) Za 9 hodin odlétám z Katovic do Kyjeva, kde budu týden sloužit dětem. Pěkně prosím o Vaše modlitby a přihazuju fotku z mého posledního výjezdu na Ukrajinu před 10 lety. Kdo mě pozná

ZDRAVOMĚR: JJJJ Hurá! ENGLISH HERE

4. Dopis z EXIT Tour

Dvě česká města, Pardubice a Ústí nad Labem, jedno město v Polsku, Swiebodźin, 2331 oslovených studentů, 200 darovaných Biblí, více než 115 vyplněných evangelizačních anket, desítky příběhů a svědectví, to je další, v pořadí již šestý EXIT Tour, který je právě za námi.

Více zde...

2011-06 Dopis z KAM

Fusion ve Frýdku Místku - Český EXIT Tour má nového šéfa - 26 letních kempů - Trek do transylvánských Alp - Etika na školách - Program Timoteus v Čechách - Sruby u hotelu už jsou hotové - Vydání knížky o Chucku Norrisovi   Více zde...

Fusion in town Frydek Mistek - New Boss in Czech EXIT Tour - 26 summer Camps - Trip to Transyvania - Ethic Lessons in Schools - Training Timoteus in Bohemia - New Cottage near the Hotel - Book about Chuck Norris printed

GALDA FAMILY MINI-INFO 10.

a) Milí přátelé, z Boží milosti včera úspěšně skončil jarní EXIT Tour a tým, kapela, dobrovolníci se rozjeli domů (foto).

b) Pomodlete se prosím za vyúčtování a uzavření projektu pro Visegradsky fond, který jsem měl na starost, aby vše bylo OK. Díky tomuto projektu se do Tour zapojilo 9 dobrovolníků ze 6 zemí, kteří v budoucnosti rozjedou EXIT Tour v CZ,SK,PL,H,UA,EST.

c) Další vtipné video s Božou, Jančino svědectví z EXIT klubu a rozhovory z tréninků! klikni zde

ZDRAVOMĚR: JJJJ Hurá!                           ENGLISH HERE

 

3.Dopis z EXIT Tour

Jarní EXIT Tour 2011 je v plném proudu. V tomto krátkém zpravodaji Vám přinášíme aktuální informace z prvního města EXIT Tour, ze Swibodźinu v Polsku, a také modlitební náměty pro další dvě česká města, Pardubice a Ústí nad Labem.

Klikni sem!

GALDA FAMILY MINI-INFO 9.

a) Drazí modlitebníci, během jedné neděle jsem „zestárl“ J – byl jsem oddělený v našem sboru jako starší, který je zodpovědný za práci s mládeží. Je to výsada ale taky velká zodpovědnost.

b) Modlete se prosím za tátu Miriam, který je od srpna v komatu, a za celou jejich rodinu.

c) Před týdnem jsem pomáhal na EXIT Tour v Pardubicích (mrkněte na fota). Bylo skvělé vidět, jak se sžili mladí křesťané z různých církví a společně sloužili studentům na školách.

ZDRAVOMĚR: JJJJ                   ENGLISH HERE

GALDA FAMILY MINI-INFO 8.

a) Milí modlitebníci, i díky vašim modlitbám momentálně běží EXIT Tour ve Swiebodzin. Škola byla jen jedna ale přesto chodí každý den 20-30 nekřesťanů na odpolední aktivity.

b) Teď sedím v autě na cestě z Ústí nad Labem, kde dnes 20 mladých křesťanů na ulici oslovilo 105 lidí, vyplnilo 70 anket a 25 lidem řekli evangelium přímo na ulici.

c) Přestalo mě bavit pořád psát o našich nemocech a tak jsem vytvořil pomůcku: ZDRAVOMĚR: LJJJ = Tom je nemocný, Miri, Štěpík, Jonáš jsou OK a proto jsme mohli zajet do ZOO Lešná i s tetou Melisou. ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 7.

a) Modlete se prosím za EXIT Tour ve Swiebodzin (který má začít za 2 týdny a nastaly velké problémy s místními školami) a za mé přednášení na tréninku příští víkend v Pardubicích.

b) Dva týdny bez nemocí skončily – Štěpánek má opět antibiotika kvůli uším.

c) V sobotu u baptistů mě Pán Bůh fakt překvapil. Když jsem moderoval „talkshow“ s havířovským EXIT Klubem, tak nás začali Klára a Kuba, kteří nejsou věřící, povzbuzovat do organizování EXIT Klubů, evangelizace a abychom se nebáli nekřesťanů J Poslechněte sami: http://www.youtube.com/watch?v=VOnrT928Ojk ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 6.

a) Minulý víkend jsme s EXIT týmem domlouvali Tour v Ústí nad Labem a Pardubicích. Uvědomil jsem si, jak moc obdivuju vytrvalost a obětavost vedoucích mládeží v Čechách - pár desítek křesťanů ve statisícových městech.

b) V neděli jsme byli s rodinou ve Štramberku. Krásné městečko s muzeem malíře Buriana, mini-teráriem a ušima ;-)

c) Díky moc za modlitby - na vsetínské Houbě si 50 mládežníků vzalo Bibli s tím, že ji darují svému nevěřícímu kamarádovi. Tento pátek mě čeká setkání baptistů v Ostravě, kde kážu jako hlavní řečník, z čeho jsem trošku nervozní. Uff. ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 5.

a) I díky vašim modlitbám byl trénink v Brně vynikající. Mládežníci vyplnili na ulici dotazník s 220 lidmi a s 60 sdíleli evangelium. Prosím, abyste se přimluvili i za mou přednášku na CB Houbě tento víkend.

b) K zamyšlení - Od okamžiku, kdy se zabití Boha stalo vykoupením světa, i ty nejhorší věci mají už navždy moc stát se věcmi nejlepšími. Nic už tedy nemůže být úplně slepá ulička a všechno je schopno nového tvaru a nového významu. Richard Rohr

c) Skvělá zpráva - konečně jsme všichni zdraví. Hurááá! ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 4.

a) Díky za modlitby za naše zdraví – já, Miri a Jonáš už jsme celkem fit, jen Štěpánek se doléčuje.

b) Na přednášce o studiu Bible bylo 6 lidí, ale všichni měli opravdový zájem a jeden byl dokonce upřímně hledající nekřesťan. Tento víkend mě s Božou čeká evangelizační trénink na brněnské Houbě a další víkend na vsetínské Houbě. Na každé čekáme 80-120 lidí. Kéž by každý z nich potom mohl říct o Kristu aspoň jednomu kamarádovi.

c) Dnes jsem absolvoval organizační tým Worship Festival United (viz foto), kde mám na starosti řečníky a semináře, což je makačka, ale věřím, že to bude výborná akce. ENGLISH HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 3.

a) Díky moc, že jste se modlili za Jonáška. Uši už má v pořádku, ale má teď chřipku nebo virózu stejně jako já a Miriam, tak se za nás prosím dál modlete.

b) Tuto sobotu mám vést seminář o studiu Bible na mezi-denominačním setkání mládeží v Havířově a moc bych si přál nadchnout mladé křesťany pro Bibli.

c) S Božou Lachem jsme vytvořili první video-dopis pro vedoucí EXIT Klubů. A je to docela VTIPNÉ / English HERE...

GALDA FAMILY MINI-INFO 2.

a) Modlete se prosím za Jonáška, který má už měsíc problémy se zánětem uší a nespí, tak aby se mohl vyspat on i Miriam.

b) Webovky bratislavské mládeže, které stojí za shlédnutí - http://www.exitklub.sk/ S jejich vedoucím jsem se seznámil o víkendu na PEFY

c) Díky Bohu za Jeho milost předminulý pátek, kdy jsem kázal o podstatě evangelia na chatě CB Těšín, a k mému úžasu nad tím mlaďoši přemýšleli celý víkend English HERE...

2. Dopis z EXIT Tour / 2. EXIT Tour Letter (CZ/ENG)

Opět se vám hlásíme se zprávami ze služby EXIT316. Tentokrát však netradičně, v novém designu a neokoukaném stylu. :-) Ale nebojte, ani tentokrát nebude chybět spousta fotek, zajímavých informací a seznam modlitebních potřeb.

Pro češtinu klikni sem... / English Here...

1. Modlitební dopis / First Prayer Letter 2010 Aug. (CZ+EN)

GALDA FAMILY MINI-INFO 1.

a) Modlete se prosím za zdraví Štěpánka a Jonáška, protože jsou oba na antibioticích kvůli zánětům uší.

b) Díky Bohu za uplynulý víkend, kdy jsem v Písku vyučoval studium Bible pro vedoucí mládeží, a nikdo neusnul ;-)

c) Nápad týdne: Lego projekt ve sboru ELIM Písek pro děti z města - http://cb.cz/legoprojekt/

 

2010 Říjnové Vzdělávání / October Education News (CZ+EN)

Jak budou vypadat vzdélavací projekty KAM v roce 2010-11

The Future of Education Projects in KAM in the School Year 2010-11

Česky klikni zde! / English click here!

1. Dopis z EXIT Tour

Informace z podzimního EXIT Tour 2010

Brno, Karviná, Kutná hora, Košice, Žilina, Nowy Tomysl

Příběhy EXIT Tour týmu

EXIT Tour na Slovensku

2010 Zimní KAM Noviny

Ač je to k nevíře KAM vyrábí dvakrát do roka noviny, kde mapuje svou činnost a sny do budoucnosti.

Křesťanský outdoor + Etická výchova + Sport + Fusion + English Camps + ExitTour + Stáž + Semináře

Noviny ve formátu PDF jsou zde

2010 Lednový dopis stáže (CZ+EN)

Studium krále Davida/ Study of King David

Chlapi do toho! / Conference for Men

Babo raď! / Conference for Women

Česky klikni zde! / English Click here!

2009 Prosincový dopis stáže (CZ+EN)

Stáž na studiích v Praze / Staz (Internship) visited Prague

Buňka Timotea v Čechách / Cell of Timoteus in Bohemia

Víkendová škola vedoucích mládeží / Weekend School of Youthleaders

Česky klikni zde! / English Click here!

2009 Listopadový dopis stáže

Česká buňka stáže v Táboře

Nea - Služba ženám

Barnabáš - Program pro starší sborů

Klikni sem!

2009 October Intership News (EN)

Beginning of the Internship

Pictures of new students

First meeting of Timoteus

School of Youth Leaders

Click here!

2008 Výroční zpráva KAM

VyrockaPasáž o stáži v roce 2008

z výroční zprávy Křesťanské akademie mladých

najdete v tomto článku

Celá výroční zpráva v PDF na netu je zde

2009 Březnový dopis stáže

Rumuni v CRNávštěva z Rumunska na Vsetíně a v Havířově

Outdoorová specializace stáže

Mediální specializace stáže

Klikni sem

2009 Květnový dopis stáže

ochranovVýjezd do Ochranova - Herrnhutu

Návštěva Teen Challenge a YWAM

Pracovní den týmu - Pošli to dál

Klikni sem

2009 Říjnový dopis stáže

staz 2009Začátek stáže

Fotky nových stážistů

První setkání moravského Timotea

Klikni sem

2009 Výjezd stáže do Rumunska

Craiova
Několik kratičkých článků o mé třetí misijní cestě do Craiovy
A few short texts about my third mission trip to Craiova